Klasikinė gitara
Jurgis Rimkevičius Lietuvoje Užsienio gitaristai Video Nuorodos

Klaipėdos J. Karoso muzikos mokyklos gitaros klasė.

Deividas Kontrimas - Klaipėdos J. Karoso muzikos mokyklos gitaros klasės mokytojas metodininkas, taip pat užsiimantis privačiomis klasikinės bei elektrinės gitaros pamokomis. Nuo 2001m. jis vadovauja mokyklos džiazo, roko, populiariosios muzikos ansambliams. Pirmojo ansamblio „Jazz Factory“, tarptautinių konkursusų laureato, nariai Viktoras Rubežas (mušamieji) bei Paulius Stonkus (bosinė gitara) šiuo metu groja D.Kontrimo grupėje „JazzVision“. Vis augant vaikų ir jaunimo susidomėjimui populiariąja/džiazo muzika, atsirado daugiau norinčiųjų ne tik koncertuoti, bet ir kurti, tad nuo 2003m. D.Kontrimas pradėjo ruošti keletą gitaristų-vokalistų, kurie netrukus pradėjo dalyvauti populiariosios muzikos festivaliuose bei koncertuose. “Silence Breakers” –2004-2005 m. jo vadovaujama vokalinė-instrumentinė pop-rock‘o grupė. Šis ansamblis, per porą metų spėjęs išgarsėti miesto jaunimo tarpe, neseniai persivadinęs „Arrogantics“, iki šiol rengia koncertus visoje šalyje.

Kas pusmetį D.Kontrimas rengia viešus savo klasės mokinių koncertus, kurių programoje skamba ne tik klasikinei gitarai skirti kūriniai, bet ir jaunimo pamėgta populiarioji muzika – džiazas bei pop-rock‘as. Tokio pobūdžio koncertų metu jaunieji atlikėjai turi galimybę ne tik pademonstruoti savo meninius-techninius, kūrybinius sugebėjimus, bet ir mokytis improvizuoti, bendrauti su publika, laisvai elgtis scenoje.

Nuo 2002 m. D.Kontrimas yra „Vyturio“ m-kloje organizuojamo vokalinės-instrumentinės muzikos festivalio vertinimo komisijos narys, nuo 2005 m. - komisijos pirmininkas. Per kelis pastaruosius metus jis yra surengęs keletą atvirų pamokų muzikuojančiam jaunimui, studentams bei gitaros mokytojams. 2006m. festivalio „Guitar Session“ (Latvija, Madona) metu vedė paskaitą tema “Electric Guitar In a Jazzband“.

El.paštas.: deividas_kontrimas@yahoo.com
Tel.Nr.: +370 611 33702
Klaipėda